Sander Raieste.Foto: Martin Ahven
7. märts 2021, 22:38

Raieste ja Baskonia alistasid Hispaania kõrgliigas tabeli teise poole meeskonna

Eesti korvpallikoondislase Sander Raieste koduklubi Baskonia oli täna õhtul Hispaania kõrgliigas 87:78 parem Obradoiro meeskonnast.

Ühele ja teisele poole kõikunud kohtumises võitis Obradoiro avaveerandi 20:18, poolajaks oli 40:39 ees aga Baskonia. Kolmanda vaatuse järel oli 64:58 taas peal Obradoiro, aga viimasel veerandajal viskas Raieste tööandja 29 punkti vastaste 14 vastu. Nii kindlustati 87:78 võit.

Eestlane teenis mänguaega kolm minutit ja 41 sekundit, selle ajaga ta punktiskoori ei avanud. Baskonia resultatiivseim oli Luca Vildoza, kelle arvele jäi 23 silma. Obradoiro tiimi suurim skoorija oli 15 punktiga Alvaro Munoz.

Liigatabelit on Hispaanias juhtimas Madridi Real, järgneb Barcelona ja kolmandal kohal ongi Baskonia. Obradoiro on 14. kohal.