Korvpall

TÕELISELT MUST ÕHTU: viimastel sekunditel kaotuse teeninud Eesti koondislase meeskond varastati rahast lagedaks 

Toimetas Kadi Parts, 10. märts 2021 13:36
Kaspar Treier.Foto: Martin Ahven
Eesti korvpallikoondislase Kaspar Treieri ja tema tööandja Sassari Dinamo jaoks kujunes õhtul peetud Meistrite liiga mäng tõeliselt kohutavaks: esmalt tuli vastu võtta valus kaotus ja seejärel selgus, et meestelt varastati sularaha.

Treier ja Sassari kohtusid eile õhtul Meistrite liiga vahegrupis Tšehhi klubi Nymburkiga. Tšehhide kodus peetud mängus juhtis Sassari veel poolteist minutit enne kohtumise lõppu seitsme punktiga ja loetud sekundit enne lõpuvile ühe silmaga, kuid paraku suutsid võõrustajad matši seisuga 90 : 89 enda kasuks kallutada.

See polnud mõru maiguga õhtul aga ainuke pettumus, sest selgus, et mängu ajal on Sassari riietusruumi sisse murtud. Itaalia klubi mängumees Miro Bilan tõi intsidendi avalikuks oma sotsiaalmeedia kontol.

„Suurepärane organisatsioon ja külalislahkus siin Nymburkis Tšehhis. Rahvusvahelise Meistrite liiga mängu ajal murti meie riietusruumi sisse ja avati sõna otseses mõttes kõikide meie kotid ja jakitaskud ning varastati kogu sularaha,“ kirjeldas Bilan juhtunut.

Ta pahandas edasi: „Lisaks on väga „naljakas“ see, et kõik siin riigis on suletud ja kuhugi minna ei saa ning kokku oli siia võimlasse lubatud umbes 60 inimest, aga ikka juhtub selline s**t. „Meeldivat“ õhtut kõigile!“

Samal teemal

09.03.2021
VIDEO | Treieri tööandja sai korvpalli Meistrite liigas valusa kaotuse 
05.03.2021
Korvpalli uus kuldne põlvkond | Reeglimuudatused, mis sundisid noored eestlased mängima
04.03.2021
Korvpalli uus kuldne põlvkond | Erkmaa: kui noored talendid oleksid jäänud Eestisse, siis me poleks EMil
03.03.2021
Korvpalli uus kuldne põlvkond | Pehka: meedia sõitis Audentesest teerulliga üle, kuid täna jõudsid need mängijad EMile

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee