Jalgpall

Spordipsühholoog alaealise jalgpalluri ja oluliselt vanema treeneri seksuaalsuhte juhtumi kohta: sellele ahvatlemine toimub pikka aega (1)

Kadi Parts, 12. märts 2021 08:00
Pilt on illustreeriv.Foto: Vida Press
Kolmapäeva õhtul Kanal 2 eetris olnud „Õhtu“ saade šokeeris Eesti (spordi)avalikkust, kui Mia Belle Trisna nime kandev endine naisjalgpallur rääkis enda seksuaalsest väärkohtlemisest. Üles kerkisid mitmed küsimused: kes on kõnealune Eestis tegutsev treener? Kuidas sai juhtuda nii, et aastakümneid vanem treener astus seksuaalsuhtesse 14aastase neiuga? Kas tegemist on Eesti spordis laialdasema probleemiga? Kuidas selliseid olukordi ennetada?

Kanal 2 eetris üles astunud uue nimega Mia Belle Trisna ei ole Eesti jalgpallihuvilistele võõras naisterahvas, sest ta mängis aastaid Eesti tippklubis, välismaal ja ka Eesti koondises. Üleeile oli tal telelinale jõudmiseks aga hoopis muu põhjus: ta tunnistas, kuidas teda noorena seksuaalselt ära kasutati.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

18.03.2021
Jalgpallimaailmast taandunud Mia Belle Trisna: äkki elasingi kõik läbi selleks, et saaksin nüüd teisi aidata
12.02.2021
Treenerite sugukire ohvrite meenutused. „Olin liiga noor, et öelda: palun ära tee!“
11.02.2021
KAS TÄISEALINE PEAKS SAAMA 14AASTASEGA SEKSIDA? Justiitsminister Maris Lauri: „Mulle on selgitatud, et see on juba praegu karistatav!“
11.02.2021
Jalgpalliliit algatas uurimise. Peasekretär: noore inimese usalduse kuritarvitamine või tema ärakasutamine ei ole vastuvõetav