Jalgpall

Endine Nõmme Kalju naiskonna mängija: ta tegi mulle massaaži ja äkitselt käppis mind jalgevahelt (113)

Ohtuleht.ee, 13. märts 2021 08:29
Jalgpallitreener Fredo Getulio Aurelio.Foto: Martin Ahven
Jalgpalliliit kinnitas eile õhtul avalikult, et "Õhtu" saatest alanud treeneri ja 14aastase tüdruku seksuaalsuhte teema osas on algatatud uurimine Nõmme Kalju ja selle pikaaegse treeneri Fredo Getulio Aurelio (66) suhtes. Samal teemal jagas Soccernet.ee-ga oma kogemust Birgit Tikk, kes mängis aastal 2014 Aurelio käe all Kalju naiskonnas.

Ta meenutas üht korda, kui käis Aurelio juures kodus massaažis, sest tal oli mure alaseljaga, mis kippus pärast trenni krampi minema. Ühel hetkel olevat massaaž läinud nii kaugele, et treener tõmbas neiul püksid jalast.

Samal teemal

"Ma tundsin, et see on vale, aga võtsin ka rinnahoidja ära. Ma ei julgenud talle vastu hakata, kuna ei tundnud teda nii hästi ja kartsin, et ta on minust tugevam ja võib hakata vägistama. Pigem oli turvalisem teha seda, mida ta tahtis. Ta tegi mulle massaaži ja äkitselt käppis mind jalgevahelt. Selle peale reageerisin ja küsisin "what the fuck?"," kõneles Tikk Soccernet.ee-le ja lisas, et tolle märkuse peale Aurelio lõpetas.

Tol ajal 17aastane Tikk kõneles juhtumist enda sõnul nii politsei kui ka Kalju juhtkonnaga, kuid tagajärgedeta. Aurelio pole teemat kommenteerinud, kuid tema nimel saatis Soccernet.ee-le kirja vandeadvokaat Robert Sarv.

"Uurimise käigus kogunes informatsioon, mis kinnitab ajakirjanduses ilmunud materjalide põhjal tekkinud kahtlusi," ütles jalgpalliliidu peasekretär Anne Rei pressiteate vahendusel. "On tähtis, et ohvrid julgevad endast teada anda ja kõnealuses olukorras on selliseid inimesi rohkem kui üks."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee