Kuressaare vs Tulevik.Foto: Irina Mägi
13. märts 2021, 15:50

Koduses jalgpalliliigas alistas Levadia täna 5:0 Pärnu Vapruse ning Viljandi Tulevik mängis võõrsil 3:2 üle Kuressaare.

Ligikaudu nädala võrra edasi lükatud koduse kõrgliiga esimeses kohtumises avas Levadia poolt seisu Bodgan Vaštšuk, kes oli täpne 18. minutil. Poolajaks oli Levadia ees juba 3:0, väravate eest hoolitsesid Zakaria Beglarišvili ning Ernest Agyiri. Teisel poolajal skooris 67. minutil Ihor Zhurakhovskyi ja 86. minutil taas Agyiri - kokkuvõttes võetigi 5:0 võit.

Teises tänases matšis viis Sander Laht Kuressaare 39. minutil juhtima, kuid Herol Riibergi 42. minuti värav tegi poolajapausi seisuks 1:1.

Teisel poolajal suutis Mattias Männilään 80. minutil Saaremaa tiimi taas ette viia, kuid 82. minutil skooris Tuleviku poolt Kristjan Kask ja 89. minutil Carson Emanuel Buschman-Dormond. Nii teenis mulgimaa meeskond 3:2 võidu.