Kergejõustik

VIDEO | NCAA meistrivõistlustel joosti kõigi aegade kolmas tulemus (1)

Toimetas Mihkel Talivee, 14. märts 2021 10:01
Noah Williams (kollases).Foto: USA TODAY Sports / Scanpix
Eesti aja järgi täna hommikul lõppenud USA üliõpilasliiga NCAA sisemeistrivõistlustel tehti palju suurepäraseid tulemusi. Vast säravaima eest hoolitses ameeriklane Noah Williams, kes jooksis 400 meetri distantsil välja kõigi aegade kolmanda tulemuse 44,71.

Sisetingimustes on kaks halliringi läbinud kiiremini vaid tema kaasmaalased Kerron Clement (44,57) ja Michael Norman. Veerandmailer edestas Arkansases Fayeteville'is toimunud võistlusel Randolph Rossi (44,99) ja Jacory Pattersoni (45,14).

Eriti tasavägiseks kujunes meeste 200 meetri jooks, kus võttis võidu Petros Kyprianou 20aastane hoolealune Matthew Boling, kes sai kirja isikliku rekordi 20,19. Ta edestas sajandikuga Terrance Lairdi.

Naiste 200 meetri distantsi võitis NCAA rekordit kordava 22,38ga Abby Steiner, kes kerkis ka maailma hooaja edetabeliliidriks.

Naiste kaugushüppes püstitati samut maailma hooaja tippmark, Tara Davise võidutulemuseks märgiti 6.93. Lishanna Ilves sai 6.14ga 16. koha.