Paide linnameeskonna uue hooaja esimese värava lõi Siim Luts.Foto: Stanislav Moškov
14. märts 2021, 17:03

VIDEO | Paide näitas hooaja esimeses liigamängus võimu (1)

Eesti jalgpalli meistriliigas pidanuks täna toimuma kaks esimese vooru mängu, kuid tiitlikaitsja FC Flora koosseisust andis üks mängija positiivse koroonaproovi ja nii jäi Floral Tartu Tammekaga madistamata. Küll sai väljakul käia mullune hõbedameeskond Paide, kes nahutas koduväljakul Narva Transi 5 : 1.

Trans suutis väljakuperemehi vaos hoida esimese poolaja eelviimase minutini, mil skooris Siim Luts. Kohe teise poolaja alguses, 48. minutil duubeldas Paide eduseisu Debeas, ent kaks minutit hiljem tõi Abdul Razak Yusifi omavärav mängu teatud põnevuse tagasi.

Ent 68. minutil tegi Henri Anier seisuks 3 : 1 ning viimased naelad Transi kirstu tagusid 84. minutil Debeas ja mängu teisel lisaminutil vahetusmees Hadji Drame.

Suureskoorilisele võidule vaatamata ei kerkinud Paide tabeli esimesel reale, sest laupäeval oli FCI Levadia tuuseldanud Pärnu Vaprust 5 : 0. Lisaks Levadiale ja Paidele on kolm võidupunkti tabelis ka Viljandi Tulevikul, kes sai eilses põnevusmatšis 3 : 2 jagu FC Kuressaarest.