Kristjan Kangur.Foto: Martin Ahven
14. märts 2021, 19:17

Kangur jäi endise koduklubi vastu nullile, kuid Pärnu suurt võitu see ei vääranud

Eesti korvpalli meistriliigas peeti täna üks kohtumine, kui Pärnu Sadam võõrustas TalTechi. Kindla 101 : 73 võidu võttis kodumeeskond.

Pärnakad rebisid juba esimese veerandaja lõpuks ette 32 : 20 ning vahet üha suurendades võitsid esimese poolaja 23 punktiga 58 : 35. Teisel poolajal TalTech imelist tagasitulekut teha ei suutnud ja nii kirjutas Pärnu tabelisse hooaja 20. võidu.

Pärnakate resultatiivsemad olid Edon Maxhuni 26 (visked väljakult 10/8) ja Robert Valge 18 punktiga, TalTechi parimana viskas Eric Schmalz 21 silma.

Hiljuti TalTechist Pärnusse siirdunud vanameister Kristjan Kangur pea 13 väljakul viibitud minutiga kätt valgeks ei saanud (visked väljakult 3/0), küll hankis ta kolm lauapalli ja andis kaks tulemuslikku söötu.

Pärnu (20 võitu, 8 kaotust) hoiab liigatabelis BC Kalev/Cramo järel teist kohta, TalTech (8 võitu, 16 kaotust) on kuues.