Cristiano Ronaldo Cagliari vastuFoto: Reuters/Scanpix
15. märts 2021, 15:58

VIDEO | Jalaga näkku on OK? Klavani klubi president püha viha täis: Ronaldo pidanuks saama punase kaardi (1)

Portugali jalgpallistaar Cristiano Ronaldo põmmutas eile Itaalia kõrgliiga Serie A kohtumises Ragnar Klavani tööandja Cagliari vastu kõbaratriki ning aitas Juventusel 3 : 1 võita. Ometi on Cagliari president Tommaso Guiulini veendunud, et portugallane pidanuks teenima punase kaardi.

Ronaldo lõi väravad 10., 25. ja 32. minutil, ent Tommasot jääb närima episood 14. minutist. Nimelt sirutas Ronaldo võitluses palli eest oma koiva nii õnnetult välja, et sellega sai otse näkku löögi Cagliari väravavaht Alessio Cragno.

Ronaldo pääses kollase hoiatuskaardiga, ent Tommaso sõnul oli see tema tiimi suhtes täiesti ebaõiglane.

„Olen väga ärritunud, et Ronaldot minema ei saadetud, see võinuks kohtumise käiku muuta. See oli kindel ohtlik mäng, pani meie väravavahi ohtu ning seda pidanuks karistatama punase kaardiga. Nii on reeglites kirjas,” kurjustas Tommaso.

Hea lugeja, anna kommentaaris märku, kas Ronaldo pääses selles olukorras liiga lihtsalt?