VIIEST VIIEST: Pärnu alistas taas Rapla

Toimetas Eigo Kaljurand, 16. märts 2021 21:48
Heiko Rannula hoolealused alistasid tänavu Rapla viiendat korda.Foto: Stanislav Moshkov
PAF Korvpalli meistriliigas alistas Pärnu Sadam 72 : 64 Rapla Avis Utilitase.

Pärnu Sadam tõestas taas, et sellel hooajal on nad Kalev/Cramo järel koduriigi tugevuselt teine klubi, kui tänavu juba viiendat korda tõmmati kott pähe tabelis kolmandat kohta hoidvale Raplale.

Rapla kaotas kodusaalis avaveerandi 14 : 22 ja esimese poolaja 30 : 37. Esmakordselt läks võõrustajad ette neljanda veerandi alguses, kui võideldi kätte 53 : 52 edu. Veel neli minutit enne matši lõppu olid tablool 61 : 61 võidunumbrid, kuid siis läks Pärnu oma teed.

Kui Pärnu esimesed omavahelised mängud võitis vastavalt 86 : 79, 83 : 69, 78 : 58 ja 93 : 88, siis viies matš võeti skooriga 72 : 64. Sadamalinna edukaimaid olid Mihkel Kirves, Robert Valge ja Edon Maxhuni, kelle arvele jäi vastavalt 14, 12 ja 11 punkti. Raplat vedas duo Brandon Reginald Childress ja Saimon Sutt, kes lõpetasid matši 20 ja 17 sangaga.

PAF Meistriliigas on Pärnul 29st mängust 21 ja Raplal 27st 15 võitu, millega hoitakse vastavalt teist ja kolmandat kohta.