VIDEO | Lillard viskas poolsada punkti, LeBron James sai kirja järjekordse kolmikduubli

Toimetas Mihkel Talivee, 17. märts 2021 09:02
LeBron James.Foto: USA TODAY Sports / Scanpix
Korvpalliliigas NBA sai tiitlikaitsja Los Angeles Lakers kindla võidu, alistades koduväljakul tulemusega 137 : 121 tabeli punase laterna Minnesota Timberwolvesi.

Kui avaveerandi võitsid võõrustajad ühe punktiga ning poolaja lõpuks oli seis veel 71 : 70 nende kasuks, siis enne otsustavat neljandikku suudeti edu kasvatada kaheksale silmale. Viimase tosina minutiga vormistas Lakersi lõpuks suure võidu.

Kodumeeskonna parimatena viskasid nii LeBron James kui ka pingilt sekkunud Montezl Harrell 25 punkti. 36aastane James lisas veel 12 lauapalli ja 12 tulemuslikku söötu, saades kirja teise järjestikuse, hooaja viienda ja karjääri 99. kolmikduubli.

Minnesotale tõid Anthony Edwards ja Karl-Anthony Towns 29 silma, Ricky Rubio lisas 19 punkti ja 12 resultatiivset söötu.

Napi, 125 : 124 võidu sai koduplatsil New Orleans Pelicansi üle Portland Trail Blazers. Damian Lillard sai kirja 50 punkti ja kümme tulemuslikku söötu. Ameeriklasest mängujuht võitis meeskonnale ka kohtumise, tabades 1,2 sekundit enne matši lõppu kaks vabaviset. Seejärel oli Zion Williamsonil võimalus veel viigistada, kuid tema viskeüritus sel korral korvirõngast siiski ei läbinud.