Kristin Kuuba.Foto: Aldo Luud
18. märts 2021, 18:25

Eestlanna pidi Inglismaal toimuval turniiril tunnistama maailma kuuenda reketi paremust

Birminghamis toimuval All England Openi sulgpallivõistlusel lõppes Kristin Kuuba (BWF. 55) võistlus esimeses ringis endise maailmameistri Ratchanok Intanoni (BWF. 6) vastu.

Esimene geim algas tasavägiselt ja kumbki mängija ei saavutanud suurt eduseisu. Punkt-punkti mängus mindi Kuuba eduseisul 11:10 joogipausile. Paus mõjus tailannale hästi ning ta tegi 6 punktilise vahespurdi ja saavutas eduseisu 16:11. Intanon enam eestlannale võimalust ei andnud ja võitis esimese geimi 21:14, vahendas sulgpalliliidu koduleht.

Teises geimis Intanoni hea minek jätkus kui läks mängu juhtima 6:1. Eesti esireket suutis ennast koguda ja mängu viigistada seisul 9:9, sellest aga ei piisanud ja pausile mindi tailanna 11:9 eduseisul. Geimi teine pool hoidis tailanna oma eduseisu paari punktilise vahena ja Intanon võttis ka teise geimi endale. Pärast poole tunnist mängu tuli Kuubal vastu võtta kaotus seisuga 14:21, 16:21.

Järgmises ringis kohtub neljanda asetusega Intanon Ameerika Ühendriikide esindajaga Iris Wang (BWF. 37).