Baskonia mängijad.Foto: Baskonia Facebooki leht
18. märts 2021, 21:23

Raieste tööandja alistas napilt Peterburi Zeniidi, Istanbuli klubi purustas Žalgirise

Korvpalli Euroliigas on täna kavas neli mängu, õhtu esimeses kohtumises käis platsil eestlase Sander Raieste koduklubi Baskonia.

Peterburi Zeniidi ja Baskonia tasavägise kohtumise võitis Raieste tööandja skooriga 79:75. Eestlane koosseisu ei kuulunud. Võitjate suurimaks skoorijaks oli 17 punktiga Alec Peters, 15 lisas Luca Vildoza. Venemaa meeskonna poolt panustas 15 silmaga Mateusz Ponitka, 14 sai kirja Kelvin Creswell Rivers.

Õhtu teises mängus madistasid omavahel Istanbuli Fenerbahce ja Kaunase Žalgiris. Türgi klubi oli juba esimese veerandaja järel ees 28:18, teisel veerandajal viskas Leedu tiim vaid kaheksa silma ja kokkuvõttes tuli vastu võtta kindel 61:84 kaotus. Võitjate poolt sai kaksikduubli kirja tiimi resultatiivseim mees Jan Vesely, kelle kontosse jäi 21 punkti ja 10 lauapalli. Žalgirise parimana viskas 12 silma Lukas Lekavicius.

Lisaks mängivad täna õhtul Berliini Alba – Piraeusi Oympiacos ning Madridi Real – Moskva CSKA.

Tabelit on juhtimas Barcelona, järgnevad Istanbuli Anadolu Efes, Milano Armani Moskva CSKA ja Müncheni Bayern. Raieste koduklubi paikneb üheksandal kohal.