Kalev/Cramo resultatiivseimaks kerkis 19 punkti visanud Marcus Keene.Foto: Robin Roots
19. märts 2021, 20:45

Kalev/Cramole lahingu andnud Tarvas murdus alles viimasel veerandajal

Korvpalli Eesti - Läti ühisliiga Eesti tabelipoolel peeti täna üks kohtumine, kui Rakvere Tarvas võõrustas BC Kalev/Cramot. Suurklubi mehed nägid Tarvaga üksjagu vaeva, aga võtsid lõpuks siiski oma.

Avaveerandi võitis Tarvas 23 : 22. Pikale puhkepausile minnes oli omakorda Kalev sisse rebinud 8punktise vahe, kuid teisel poolajal hoidis Tarvas visalt vahet kümne punkti ümber ega lubanud Kalevil eest libiseda.

Kui viimasel veerandaja jäi mängida pisut vähem kui kaheksa minutit, jõudsid Tarva mehed Kalevist nelja punkti kaugusele (63 : 67), ent rohkemaks neil jaksu ei jagunud. Alles jäänud ajaga viskaski Tarvas vaid neli silma Kalevi 14 vastu vastu ja nii kirjutasid külalised tabelisse võidu numbritega 81 : 67.

Kalev/Cramo resultatiivsemad olid Marcus Keene 19 ja Maurice Kemp 17 punktiga, Tarva parimana viskas Egert Haller 19 silma. Statistika.

16 võitu ja 2 kogunud Kalev/Cramo on Eesti alagrupis ka kindel liider, 10 võidu kõrvale 12. kaotuse teeninud Tarvas asub aga neljandal tabelireal.