Levadia (rohelises) alistas 4 : 3 Legioni.Foto: Ekraanitõmmis ERRi spordiportaalist
Ohtuleht.ee 20. märts 2021 17:58
Eesti jalgpalli kõrgliigas nägi laupäeval tõelist lumejalgpalli. Valgel ja libedal Sportland Arenal tegi Levadia põnevuslahingus 4 : 3 tuule alla Legionile.

Koguni kuus väravat löödi esimesel poolajal. Nikita Andrejev viis 11. minutil Legioni juhtima, kuid peagi viigistas Bogdan Vaštšuk. Strahinja Krstevski viis seejärel Levadia 26. minutil ette, kuid varsti viigistas taas Andrejev. 38. minutil skooris Levadia poolelt Brent Lepistu, kuid päris avapoolaja lõpus vastas legendaarne Aleksandr Dmitrijev seisuks 3 : 3.

Lepistu sai avapoolaja lõpus peavigastuse ning viidi Soccernet.ee tekstipõhise ülekande andmetel kiirabiga minema. Teisel poolajal sai trauma ka äärekohtnik, kes tuli samuti välja vahetada. 83. minutil lõi kohtumise viimase tabamuse Robert Kriss, kes vormistas Levadiale magusa 4 : 3 võidu.

Kuressaare läks koduväljakul Mattias Männilaane tabamuse toel Tammeka vastu küll juhtima, kuid lõpuks noppisid tartlased 3 : 1 võidu. Kaks korda skooris Tammeka poolelt Tristan Koskor, ühe tabamuse lisas Kevin Mätas.

Kell 19 lähevad vastamisi Narva Trans ja Pärnu Vaprus.