Spordiblogi

Deivil Tserp | Uhke Eesti spordimaja irvakil ukse vahelt paistavad luukered (3)

Deivil Tserp, spordiajakirjanik, 22. märts 2021 07:51
PIGILIND: Getúlio Aurelio Fredo ebasündsad teod tulid päevavalgele. Foto: Stanislav Moškov
Hiljuti jõudis avalikkuseni šokeeriv teave jalgpallikogukonnast: esmalt selgus, et Nõmme Kalju treener Getúlio Aurelio Fredo võttis endast mitukümmend aastat nooremalt hoolealuselt, toona 14aastaselt neiult süütuse, ühtlasi oli ta teist noorukest naisjalgpallurit masseerides libistanud käe piiga jalgevahele. Samas sai ametliku kinnituse varem anonüümselt meediasse jõudnud juhtum, et FC Elva tegevjuht ja noortetreener Marek Naaris saatis viis aastat tagasi õrnas teismeeas tütarlastele ebasündsaid pilte. Sündmustest pisut ette rutates tuleb aga kurvalt tõdeda, et see on üksnes jäämäe veepealne osa. Hullemad teod püsivad veel saladuseloori all.

Nõmme Kalju, FC Elva ja Eesti jalgpalli liit (EJL) tegutsesid ühiskonna ja meedia survel kärmelt. Mõlemad vutiklubid lõpetasid kõnealuste treeneritega koostöö ja EJL distsiplinaarkomisjon määras Fredole tähtajatu jalgpallis tegutsemise keelu.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

19.03.2021
Jalgpalliliit määras Getulio Aurelio Fredole tähtajatu jalgpallis tegutsemise keelu
18.03.2021
Alaealistele alastipilte saatnud Marek Naaris: tean, et see on halb teema, ja ma ei eita oma toonaseid tegusid
18.03.2021
Miks ei öelnud jalgpalliliit varem, et teismelistele alastipilte saatnud Naaris ei sobi noortekomisjoni? Uiboleht: see on tagantjärele tarkus
18.03.2021
Seisukoht | Kas Nõmme Kaljul on enam kohta Eesti vutis?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee