Jalgpall

Pettunud Konstantin Vassiljev MM-valikmängu liigutamisest: loogikat seal pole 

Toimetas Kadi Parts, 22. märts 2021 20:34
Konstantin Vassiljev (paremal) Eesti koondise särgis.Foto: Erki Pärnaku
Eesti jalgpallikoondise kapten Konstantin Vassiljev tõdes kaks päeva enne MM-valiksarja esimest kohtumist, kus vastaseks Tšehhi, et Terviseameti otsus jätta Eesti meeskond ilma koduväljakueelisest on täiesti arusaamatu.

„Halb üllatus, et me ei saa kodus mängida. Väga palju see meid ei mõjuta, aga see on ebameeldiv. Sellest otsusest loogikat väga otsida pole vaja, sest seal lihtsalt ei ole seda. Aga kui peame sõitma Poola, siis sõidame sinna,“ sõnas Vassiljev Soccernet.ee-le.

Terviseameti peadirektor Üllar Lanno selgitas eelmisel nädalal langetatud otsust nii: „Mul on siiras heameel, et selline lahendus on olemas. See on viidud sellisesse kohta, kus kõik võidavad. Võidab Eesti riik, et ei too sisse nakkusriski. Võidab Eesti riik sellest, et mõlemad meeskonnad võistlevad erapooletult pinnal, kellelgi ei ole koduseinad toetamas. Võidab tervishoiusüsteem, et ühiskondlik meelsus, kas nüüd on kõik juba nii hästi, et võib hakata juba kõiksugu muid asju tegema, viib välja sinna, et oleme järgmises väga kiires kasvufaasis ja selles etapis võtame kasutusele tervishoiu hädataseme kolm. Seda terviseamet kindlasti ei tahtnud teha.“

Samal teemal

22.03.2021
Eesti meeste jalgpallikoondise koosseisus tehti MM-valikmängu eel sunnitud muudatusi
21.03.2021
VANGERDUSED: meeste koondisega ühinevad neli mängijat, nimekirjas ka potentsiaalsed debütandid Paskotši ja Vaštšuk
19.03.2021
Lisaks toimumispaigale muutus ka Eesti – Tšehhi mängu algusaeg
19.03.2021
Viljar Voog | Vutivelled, võtke mõistus pähe! Muidugi tuli Eesti-Tšehhi mäng minema kolida

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee