Jalgpall

Tšehhid ei lase end eestlaste hädadest segada: keskendume oma mängule ja tahame võita 

Kaspar Koort, 23. märts 2021 19:45
Tšehhi koondise kapten Vladimir Darida (vasakul) mängib klubijalgpalli Saksamaa Bundesligas Berliini Hertha särgis.Foto: Reuters/Scanpix
Homme õhtul Poolas Lublinis MM-valiksarja avamängus Eesti jalgpallikoondisega kohtuvad tšehhid on mängu eel enesekindlad ega lase end segada asjaolust, et vahetult mängu eel oluliselt muutunud eestlaste koosseisu kohta neil väga palju infot ei ole.

"Meie jaoks pole midagi muutunud, keskendume oma mängule," andis Lublinis toimunud pressikonverentsil tšehhide kapten, klubivutti Berliini Herthas mängiv Valdimir Darida mõista, et mingit ekstrasurvet eestlaste nõrgenenud koosseisu tõttu ei tunta. "Tahame valiksarja hästi alustada, selle mängu võita ja ka ülejäänud kahest märtsikuisest kohtumisest (kodus Belgia ja võõrsil Walesi vastu – toim) nii palju punkte teenida kui võimalik."

Sama seisukohta väljendas ka Tšehhi koondise peatreener Jaroslav Šilhavý.

"Fookus on meie enda mängul," kinnitas 59aastane loots. "Võrreldes sügiseste rahvuste liiga mängudega pole midagi muutunud – tahame selle mängu võita.

Muidugi on meie jaoks keeruline, et Eesti peatreener ja palju mängijaid on enne kohtumist vahetunud, kuid pean ütlema, et Eesti jaoks olulised mängijad jäid endiselt meeskonda. Eestil on hea kaitse, nad mängivad väga taktikaliselt ning peame olema valmis raskeks mänguks."

Eesti ja Tšehhi kohtumine algab Lublinis kolmapäeva õhtul kell 21.45, mängust teeb otseülekande ETV2.

Samal teemal

23.03.2021
FOTOD | Uue näoga jalgpallikoondis tegi Martin Reimi juhendamisel enne äralendu viimase trenni
23.03.2021
Konstantin Vassiljev: ainuke asi, mis tundub kindel, on see, et homme toimub mäng
23.03.2021
Pohlakult ootamatu kõne saanud Reim: kontrollisin, et ega esimene aprill ei ole
23.03.2021
KOROONAKAOS: positiivne proov muutis Eesti jalgpallikoondise koosseisu tundmatuseni, peatreeneriks asub Reim

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee