Vormel 1

HEA UUDIS! F2 tiitlit jahtiva Vipsi sõidud jõuavad otsepildis ka Eesti spordisõpradeni 

Toimetas Kaspar Koort, 24. märts 2021 15:09
Jüri Vips (vasakul).Foto: Dutch Photo Agency / Red Bull Content Pool
Eeloleval nädalavahetusel tehakse Bahreinis algust vormel 1 uue hooajaga. Eestis on võidusõite võimalik jälgida Viaplay voogedastuplatvormi vahendusel ning nagu pressiteates kinnitati, näidatakse otsepildis ka F1 väiksema venna ehk vormel 2 võidusõite, kus teeb kaasa ka eestlane Jüri Vips.

„Loomulikult on minu lõppeesmärgiks võita tiitel, kuid kõige olulisem on olla kiire. Pigem on oluline saada rohkem sõiduvõite ja mõned lõpetamata sõidud kui neljanda ja viienda koha punkte koguda. Paar aastat pidin mõtlema oma superlitsentsi peale, kuid nüüd, kui mul see olemas on, saan sõita veidi teistsuguse mentaliteediga,“ kommenteeris Red Bulli noorteprogrammi liige Vips, kes F2-s esindab Hitech GP meeskonda.

Hooajaeelsed valmistused on Vipsi sõnul läinud väga hästi ning kogu meeskond on positiivselt meelestatud. „Ei tea küll, mida teised tiimid teevad, aga tundub, et meil on kõvasti potentsiaali,“ lisas Vips.

Red Bulli programmi piloote on vormel 2 sarjas kihutamas kokku kolm ning Vipsi leiab rajalt üles valge-sinise kiivri ja auto number 8 järgi.

Samal teemal

24.03.2021
Vormelimaailmas liigub Jüri Vipsi tulevikku silmas pidades väga oluline kõlakas
10.03.2021
Vips kihutas Bahreinis välja päeva kolmanda aja
08.03.2021
Jüri Vips tuli hooajaeelsel testimisel kaks korda esiviisikusse
15.01.2021
Selgus Eesti vormel 1 lootuse Jüri Vipsi tulevik!