Auto-Moto uudised

Jüri Vips ebaõnnest hooaja avaetapil: ei tea, millega olen selle ära teeninud (1)

Toimetas Mihkel Talivee, 28. märts 2021 10:53
Jüri Vips.Foto: Red Bull Content Pool
Hitech GP meeskonna piloodi Jüri Vipsi on Bahreinis toimuval vormel 2 hooaja avaetapil tabanud ebaõnnestumiste jada. Esmalt sai ta kvalifikatsioonis viienda koha, kuid sai pärast disklahvi. Teise sprindisõidu, kus ta liikus kindlalt poodiumi suunas, pidi ta masina tehnilise rikke tõttu katkestama. Eestlane tunnistas ka ise, et see kõik valmistas talle nördimust. 

20aastane Vips kirjutas sotsiaalmeedias, et senist etapi kulgu võib pidada naeruväärseks, ent kuna üks sõit on veel ees, siis ei tohi alla anda.

Samal teemal

"Ei oska öelda, millega ma sellise [eba]õnne ära olen teeninud, kuid see nädalavahetus on olnud vaata et naeruväärne. Saime kvalifikatsioonis, kus tulime viiendaks, disklahvi millegi eest, mis tegi meid pigem aeglasemaks kui andis midagi juurde. Kuid olgu, reeglid on reeglid. Alustasin esimest sprindisõitu 22. positsioonilt, lõpetasin kümnendana, mis oli eesmärk, kuna see andis meile teiseks sprindiks liidrikoha. Olin [teises sprindis] teisel kohal ning mul olid võrreldes liidriga värskemad rehvid, kuid pidin siis tehniliste probleemide tõttu katkestama, ma ei saanud käiku allapoole vajutada. Homme [täna] on veel üks sõit, kus alustame viimaselt kohalt, seega hoian pea püsti ja annan endast parima!" lausus Vips.

Tänane põhisõit algab kell 13.50.

Samal teemal

27.03.2021
VALUS! Tehnikarike röövis Vipsilt kindla poodiumikoha
26.03.2021
Bahreini kvalifikatsioonis viienda aja välja sõitnud Vips kukutati stardirivi lõppu
26.03.2021
Jüri Vips alustab F2-sarja tiitlijahti Bahreini põrgukuumuses: testid andsid kindlust
24.03.2021
HEA UUDIS! F2 tiitlit jahtiva Vipsi sõidud jõuavad otsepildis ka Eesti spordisõpradeni