Kõmu

KUUMAD BIKIINIFOTOD | Spordikuulsus näitab keha, sest on enda üle uhke! 

Ohtuleht.ee, 2. aprill 2021 12:19
Lindsey Vonn 2019. aastal Miami rannas.Foto: Vida Press
Eelmise kümnendi maailma üks populaarsemaid naissportlasi Lindsey Vonn avaldas, et teeb endiselt kõvasti trenni ning tema keha rasvaprotsent on isegi väiksem kui sportlaskarjääri ajal.

Endine mäesuusataja avaldas värsked bikiinifotod, et oma edulugu teistegagi jagada. Ta on aastate jooksul võidelnud internetitrollidega, kes pidevalt naise keha kritiseerivad, kuid Vonn tunnistas, et jätkab bikiinifotode jagamist, sest on enda tehtud töö üle uhke.

Samal teemal

„Te võite mind arvustada, kui soovite, aga olen jõusaalis kõvasti vaeva näinud ja enda eest hoolitsenud... Seega postitan mõned bikiinipildid, sest olen enda üle uhke,“ kirjutas 36aastane naine Instagramis.

Varasemalt on ta avaldanud, et teatud juhtudel teevad internetikommentaarid haiget. Siiski on ta olnud alati tuntud julge naisena. Näiteks 2016. aastal poseeris Vonn ajakirjale Sports Illustrated alasti, nahka kattis vaid kehavärv (vaata videot siit).

Instagramis fännidega suheldes tunnistas Vonn, et tema keha rasvaprotsent on nüüd vaid 15. Näiteks tippsportlase karjääri ajal oli see 19, kuid erinevus ei tule sellest, et naine on nüüd rohkem treenima hakanud, vaid tema harjutused on ning dieet on lihtsalt erinevad.

Vonn krooniti mäesuusatamises olümpiavõitjaks ja kahekordseks maailmameistriks. MK-sarjas võitis ta koguni 82 etappi. Ta lõpetas sportlaskarjääri 2019. aastal.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee