Janari Jõesaar (palliga).Foto: Tiina Kõrtsini
2. aprill 2021, 18:47

Kalev/Cramo alistas tasavägise poolaja järel kindlalt Tartu

BC Kalev/Cramo alistas Eesti-Läti korvpalliliigas võõrsil tulemusega 83 : 68 Tartu Ülikool Maks&Mooritsa.

Külalismeeskond võitis avaveerandi 28 : 21, poolaja lõpuks vähendasid tartlased vahe 40 : 41-le. Kolmanda neljandiku võitis Kalev tervelt 28 : 11 ning vormistas lõpuks kindla võidu.

Võitjate parima punktikogujana tõi Marcus Keene 18 punkti. Pingilt sekkunud Maurice Kemp lisas 16 silma ja kaheksa lauapalli. Tartu resultatiivseim oli üleplatsimeheks kerkinud Robin Kivi 23 punktiga.

20. võidu saanud Kalev hoiab Eesti liigatabelis esikohta, Tartu lõpetas hooaja kaheksa võidu ja 16 kaotusega kuuendal ehk eelviimasel kohal.

Kalev on kindlustanud koha finaalturniiri poolfinaalis, Pärnu Sadam ja Rapla Avis Utilitas alustavad veerandfinaalidest.