Johannes Voigtmann CSKAst (punases).Foto: ZUMAPRESS.com
2. aprill 2021, 23:33

VIDEO | CSKA pikendas võiduseeriat, Raieste koduklubi langes play-off'i kohalt välja

Korvpalli Euroliigas jätkus Moskva CSKA hea hooaeg, täna purustati koduväljakul linnarivaal Himki tulemusega 97 : 72.

Võõrustajad võitsid esimese veerandaja 21 : 17 ning poolaja 47 : 34. Enne viimast neljandikku juhiti juba 76 : 47 ning kokkuvõttes võeti mängleva kergusega neljas järjestikune võit.

CSKA-le tõid nii Iffe Lundberg kui ka Johannes Voigtmann 16 punkti, Himki tulemuslikem oli samuti 16 silmaga Jordan Mickey.

Venemaa klubidest oli võidukas ka Peterburi Zenit, kes alistas koduplatsil tulemusega 87 : 53 Prantsusmaa tiimi Lyon-Villeurbanne ASVELi. Tabelis tõusti kaheksandale ehk viimasele play-off'i viivale kohale. Üheksandaks lükati Sander Raieste koduklubi Baskonia, kes eile kaotas lisaajale läinud kohtumises numbritega 101 : 111 Türgi suurklubile Istanbuli Anadolu Efesile.

Baskonial on enne põhihooaja lõppu üks kohtumine järel, selleks, et finaalturniiri lootusi hellitada, tuleb neil kindlasti alistada Valencia ja samal ajal loota Zeniti ebaõnnele.