Ragnar KlaavanFoto: ZUMAPRESS.com / Scanpix
3. aprill 2021, 18:04

Cagliari ja Klavan kaotasid taas

Keskkaitsja Ragnar Klavan sai Itaalia jalgpalli meistriliigas kirja 61 minutit, kui tema koduklubi Cagliari koduväljakul tulemusega 0 : 2 Hellas Veronale alla vandus.

Mängu 24. minutil teenis eestlane kollase kaardi. Külalised viis 54. minutil juhtima Antonin Barak. Natuke hiljem vahetas 35aastase Klavani puhkama ründav poolkaitsja Gaston Pereiro. Üleaja üheksandal minutil vormistas lõppseisu Kevin Lasagna. Pärast lõpuvile sai veel kohtunikuga vaidlemise eest punase kaardi Verona peatreener Ivan Juric.

Cagliari jätkab 30 mängu järel 22 punktiga 18. positsioonil ning väljalangemistsoonis. Selleks, et kõrgliigasse püsima jääda, tuleb tõusta koha võrra. Hetkel jäävad neist ettepoole Torino, kel on koos 23 silma, kuid ka kolm mängu varuks, ja Spezia, kes on kogunud 29 punkti.