Cristiano Ronaldo lõi küll värava, kuid lõpptulemusega rahule ei jäänud.Foto: Reuters/Scanpix
3. aprill 2021, 21:32

Ronaldo päästis Juventusele lõpu eel viigipunkti

Itaalia jalgpalli meistriliigas pidi tiitlikaitsja Torino Juventus võõral väljakul linnarivaali Torino vastu leppima 2 : 2 viigiga.

Valitseva meistri viis 13. minutil juhtima Federico Chiesa, ent kodumeeskond viigistas Antonio Sanabria väravast. 25aastane paraguaylane viis 13 sekundit pärast teise poolaja algust Torino juhtima, kuid 79. minutil päästis Juventusele viigi Cristiano Ronaldo. Seejuures kinnitas portugallasele tema hooaja 24. liigavärava videoabikohtunik (VAR), eelnevalt oldi ekslikult tõstetud suluseisu tõttu lipp.

Juventusel läheb tiitlikaitsmine äärmiselt raskeks, sest kümme vooru enne hooaja lõppu jäädakse tabeliliidrist Milano Interist maha üheksa silmaga. Seejuures on Andrea Pirlo hoolealustel võrreldes rivaaliga peetud üks mäng enam.