Robert Rooba.Foto: Martin Ahven
Jäähoki
4. aprill 2021, 08:46

VIDEO | NUMBER 27: Rooba jätkab Soomes väravavõrkude purustamist!

Eesti hokiäss Robert Rooba on Soome kõrgliigas pidurdamatus hoos. Viimati viskas ta värava KalPa vastu, kuid Rooba koduklubi JYP pidi siiski vastu võtma 1 : 2 kaotuse.

KalPa läks 35. minutil Aapeli Räsäneni tabamuse järel juhtima. Rooba viigistas viimasel kolmandikul, kui mängida jäi veel kuus minutit. Matš läks lisaajale, kus kohtumise saatuse otsustas KalPa mängumees Lasse Lappalainen.

Kristjan Kombe tööandja HPK sai 3 : 1 jagu Mikkeli meeskonnast. Kombe pääses väljakule viieks minutiks.

JYP on 56 kohtumisest võitnud 16 ning tabelis hoitakse 15 tiimi konkurentsis 13. kohta. HPK-l läheb veidi paremini: 55 mängu ja 22 võitu annab kümnenda koha.

Rooba on kokku visanud 27 väravat, mis on kogu Soome kõrgliiga teine näitaja. Temast enam on skoorinud vaid Sebastian Wännström, kelle arvel on 32 tabamust. Rooba nimel on ka 11 söödupunkti. Kombe on visanud kaks väravat.