Kõmu

ARMUDRAAMA! Premier League'i jalgpallistaar saatis pulmast armukesele sõnumeid ja tegi ta hiljem rasedaks 

Ohtuleht.ee, 6. aprill 2021 14:22
Naine nimega Jaqueline, kes väidab, et abielus Premier League'i jalgpallistaar tegi ta rasedaks.Foto: Twitter / @Gundemspor14
Abielus Premier League'i vutiäss tegi armukese rasedaks, kuid kadus siis nagu tina tuhka. "Inimene, keda armastasin kõige rohkem, hävitas mu," rääkis 33aastane Jaqueline Briti kõmulehele The Sun.

Jaqueline ongi too armuke, kes kaks aastat kurameeris Inglismaa meistriliigas mängiva jalgpallistaariga, ent kasvatab nüüd üksi üheksakuust tütart. Eelmisel kuul saatis naine sportlase tööandjale ametliku kirja, millest teavitas, et on andnud isaduse tuvastamiseks hagi kohtusse ja nõuab alimente. Mängija nime The Sun ei avalda.

Jaqueline'i jutu järgi said armuloos petta mõlemad naised, nii tema kui ka jalgpalluri abikaasa. Lugu algas aastal 2018, kui vutimängija kirjutas Jaqueline'ile sotsiaalmeedias. Nad saatsid teineteisele peaaegu aasta aega intiimse sisuga sõnumeid, enne kui päriselt kohtusid. Jaqueline ei teadnud alguses, et jalgpallur on kihlatud. 

"Ta kohtles mind nagu oma naist ja tahtis nii väga minuga olla," rääkis Jaqueline. "Teadsin, et tal on tüdruksõber, mispärast kahtlesin, kas peaksin jätkama temaga kohtumist, kuigi tundsin tugevat sidet. Ta ütles, et ma ei muretseks tema suhte pärast, sest see hakkab lõppema. Rumala peaga uskusingi teda."

Jalgpallur tõi armukesega kohtumiseks erinevaid ettekäändeid. "Saime peaaegu iga päev pärast tema trenni kokku. Lõunatasime nooblites restoranides või ta tuli mulle külla. Ta tõi naeruväärseid ettekäändeid, näiteks, et on treeningul, ravil või meeskonnaüritusel. Olin tema tähelepanust üllatunud. Ta veetis minuga rohkem aega kui tüdruksõbraga. Ta ütles, et meie vahel pole mitte ainult armastus, vaid tugevaim side, mida ta on iial kogenud. Ta käitus, nagu tema partnerit ei olekski olemas."

Ometi sõudis too jalgpallur 2019. aasta suvel abieluranda just oma vana tüdruksõbra, mitte Jaqueline'iga. "Ta saatis mulle pidevalt sõnumeid, isegi oma pulmatseremoonialt ja -peolt. Saatsin ta pulmaõhtul pikalt, sest seda kõike oli minu jaoks lihtsalt liiga palju," meenutas armuke.

"Kulutasin kogu oma energia tema peale. Olin nii vaimselt kui ka füüsiliselt kurnatud. Ütlesin seda sõnumis tallegi. Isegi tema vend kirjutas mulle, et ta (jalgpallur) oli pulmas väga rahutu, sest mõtles minu peale. 

Ta jätkas mulle kirjutamist isegi lennukis teel mesinädalatele. Ta ostis selle jaoks andmemahtu. Ta ütles, et tahtis kindel olla, et olen tema jaoks ikka olemas, kui ta naaseb. Ta vandus mulle igavest armastust."

Jaqueline kohtuski jalgpalluriga uuesti pärast tema mesinädalaid. "Ta kohtles mind nagu oma tüdruksõpra. Pidin kõigile ütlema, et ma pole vallaline, vaid suhtes. Ta oli väga armukade nagu päris poiss-sõber. Ma ei tohtinud isegi temata õhtusöögile minna. Ta hiilis muudkui kodust ära, et minuga armatseda."

2019. aasta lõpus päädis üks armuseiklus Jaqueline'i rasestumisega. "Olin tema reaktsioonist šokeeritud. Peamiselt seepärast, et ei arvanud, et ta suhtub sellesse nii halvasti, sest tema oli see, kes rääkis koos lapse saamisest.

Proovisime jõuda kokkuleppele, et ta pole beebi elus füüsiliselt kohal, kuid toetab rahaliselt. 

Tema abikaasa sai asjast teada, kui olin kolmandat kuud rase. Sellest ajast saati käitus ta, nagu mind polekski olemas. Me ei kohtunud enam kunagi. Ta ei püüdnud mind kätte saada ega uurida, kuidas mul või beebil läheb.

Olin üksi. Arvasin, et elan muinasjutus, aga sellest sai õudusunenägu. Mind tabas nii tugev depressioon, et kaotasin töö. Minu süda oli taas murtud, kuid seekord korjasin killud üles üksi.

Inimene, keda kõige rohkem armastasin, hävitas mu. Ta ei helistanud ega näidanud minu vastu üles mingit huvi. Mõistagi ei aidanud ta mind ka rahaliselt. Ma ei teadnud, kuidas edasi minna, see kõik oli nii valus."

Alles kolm kuud hiljem ehk kuuendal raseduskuul võttis üks jalgpalluri abiline Jaqueline'iga ühendust ja pakkus mulle sünnituseni kestvat diili. "Selle eesmärk oli hoida minu suu lukus, et ma ei teeks midagi, mis kahjustaks tema karjääri, mis oli ja on talle siiani olulisem kui laps ja mina," sõnas ta.

"Tunnistan, et finantspakkumine pani mind uskuma, et ta tunneb raseduse vastu huvi ja võib-olla ühel päeval saavutame kokkuleppe, mis on meie beebile hea. Aga nii, kui meie tütar sündis, lõikas ta mind oma elus täielikult välja. Seepärast otsustasin palgata advokaadi ja lasta teha tal isadustesti."

Lõpetuseks lausus Jaqueline: "Ta oli minuga, kui see talle sobis, aga niipea, kui jäin rasedaks, jättis ta mind omapäi. Tunnen end väga ära kasutatuna. Aga ma ei vaja teda. Olen oma beebiga õnnelik. See on tema kaotus."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee