Meistrite liiga tänased matšid.Foto: Scanpix
6. aprill 2021, 23:58

Jalgpalli Meistrite liigas peeti täna avamängud veerandfinaalides.

Madridi Real kohtus Liverpooliga ja kokkuvõttes võeti 3:1 võit. Hispaania klubi skoori avas 27. minutil Vinícius Júnior, kes oli täpne ka 65. minutil. Vahepeal skooris Madridi tiimi poolt 36. minutil Marco Asensio, Liverpooli 51. minuti tabamuse autoriks oli Mohamed Salah.

Manchester City mängis omakorda Dortmundi Borussiaga. Saksamaa klubi sööduveast sai alguse City 19. minuti värava rünnak, mille realiseeris Kevin De Bryne. Pikalt hoidis ManCity edu, kuid 84. minutil tõi Marco Reus Dortmundi poolt tabloole viigiseisu. See aga ei jäänud matši lõppskooriks, sest 90. minutil sai City poolt jala valgeks Phil Foden, kelle tabamus tegi seisuks 2:1. Nii veerandfinaali avavaatus lõppeski.

Ohtuleht.ee

Cityle viimase hetke väravast 2:1 võit Dortmundi üle!

23:48
Kadi Parts

90. minutil tehakse skooriks 2:1!

23:48
Ohtuleht.ee

CITY!

23:43
Ohtuleht.ee

Dortmundi värava autoriks Reus! Mänguaega jääb veel veidi rohkem kui viis minutit

23:42
Ohtuleht.ee

Dortmund viigistab 1:1!

23:39
Ohtuleht.ee

City ikka 1:0 ees Dortmundi vastu, Real 3:1 juhtimas Liverpooli ees.

23:38
Ohtuleht.ee

Nonii! Kümme minutit jäänud kummaski mängus!

23:24
Ohtuleht.ee

Real läheb omakorda 65. minutil 3:1 juhtima!

23:23
Ohtuleht.ee

Dortmund kaotseb nüüd kogu tiimiga ja nende õnneks ei saa City eduseisu suurendada

23:21
Ohtuleht.ee

Aga Marco Reusi löök läheb otse müüri... Saksamaa meeskond ei suuda City väravalukku lahti muukida.

23:19
Ohtuleht.ee

Borussia on 61. minutil teeninud karistuslöögi ohtlikust kohast!

23:13
Ohtuleht.ee

Liverpool lööb ühe tagasi! Real ees nüüd 2:1!

23:05
Ohtuleht.ee

Nonii, teised poolajad on alanud!

22:47
Ohtuleht.ee

Poolajad! Real on 2:0 ees Liverpooli vastu, City juhib 1:0 Dortmundi Borussia vastu!

22:40
Ohtuleht.ee

City samal ajal endiselt 1:0 ees Dortmundi vastu

22:39
Ohtuleht.ee

Huhuhuu, taaskord sünnib Reali tabamus sellest, et Liverpoolilt lõigatakse läbi üsna läbinähtav sööt ja sealt edasi on juba kõik lihtne ning värav on tõsiasi, autoriks Asensio.

22:37
Ohtuleht.ee

Real läheb 2:0 ette Liverpooli vastu!

22:34
Ohtuleht.ee

City on lähedal sellele, et teenida penalti, kuid VAR päästab Dortmundi Borussiale 11 meetri karistuslöögi, sest seda sooritama ei hakata.

22:27
Ohtuleht.ee

Kõmm! Skoor on avatud ka teises mängus, kui Real läheb 1:0 Liverpooli vastu juhtima!