Selveri parimad skoorijad TalTechi vastu olid Renee Teppen (7) ja Kristo Kollo (12).Foto: Irina Magi
8. aprill 2021, 22:36

Selver võttis Balti liiga veerandfinaalseeria avamängus raske võidu

Võrkpalli Credit24 Meistriliiga veerandfinaalseeria avamängus alistas Tallinna Selver 3 : 2 (25 : 21, 21 : 25, 21 : 25, 25 : 21, 15 : 10) TalTechi.

Ehkki Selver läks mängule teise ja TalTech seitsmenda asetusega, siis viimased näitasid hambaid, kui läksid geimidega 2 : 1 juhtima. Kuid Selver suutis raskest seisust välja tulla, kohtumise viigistada ning viimane geim võideti 15 : 10 ja kogu kohtumine 3 : 2.

Võitjaid vedas kolmik Kristo Kollo, Renee Teppan ja Andrus Raadik, kelle arvele jäi vastavalt 17, 16 ja 13 punkti. Üleplatsimees oli aga TalTechi nurgaründaja Valentin Kordas 27 silmaga.

Veerandfinaalid peetakse kahe võiduni. Selveri ja TalTechi madistamine jätkub 10. aprillil Audentese spordihallis. Muudes paaride avamängudes alistas Jepabpils Jurmala, Pärnu Tartu Bigbanki ning Saaremaa Gargzdai.