Martti Juhkami rünnakul.Foto: Martin Ahven
9. aprill 2021, 10:46

Värskelt isaks saanud Eesti koondislane ja tema koduklubi teenisid Saksamaa meistrivõistluste finaalis napi kaotuse

Saksamaa võrkpalli meistrivõistluste esimeses finaalmängus sai Martti Juhkami koduklubi Friedrichshafen kodus 2:3 (18, 20, -21, -19, -17) kaotuse Cedric Enardi juhendatavalt Berliinilt.

Friedrichshafen võitis kaks esimest geimi kindlalt ning paistis, et põhiturniiri võitja läheb avamängus kindlalt oma teed, ent alates kolmandast vaatusest kuulus mäng külalistele. Viies geim kulges lõpuks punkt-punkti mängus, kus napi võidu suutis välja võidelda Berliin, vahendas vorkpall24.ee.

Diagonaalründajate duellis kogus Berliini liider Benjamin Patch 28 (+18) ja Friedrichshafeni põhimees Linus Weber 25 punkti (+10). Mõned päevad tagasi kodumaalt koduklubi juurde naasnud Juhkami sekkus mängu neljandas geimis vahetusest ja sai lühikese ajaga kirja 2 punkti (0).