PSG vs Bayern.Foto: CHRISTIAN HARTMANN
13. aprill 2021, 23:57

Meistrite liigas selgusid esimesed poolfinalistid!

Teisipäeval ja kolmapäeval selgitatakse jalgpalli Meistrite liiga poolfinalistid. Täna õhtul mängisid end nelja parema hulka Londoni Chelsea ja Pariisi Saint-Germain.

Chelsea oli Portugali tippmeeskonna Porto vastu võitnud avavaatuse 2:0 ja kuna täna rohkem väravaid ei löödud, jäigi see kahe mängu koondskooriks.

PSG oli esimese kohtumise Müncheni Bayerni vastu võitnud 3:2. Tänases matšis nähti üht väravat, mille lõi Bayerni poolt 41. minutil Eric Maxim Choupo-Moting. Kuigi see tegi üldskooriks 3:3, rääkisid PSG kasukas võõrsil löödud väravad ja nii pääseti siiski edasi poolfinaali.

Homme on kavas ülejäänud kaks poolfinaali. Seal on seisud sellised, et Madridi Real võitis kodus kohtumise Liverpooli vastu 3:1, Manchester City oli omakorda 2:1 parem Dortmundi Borussiast.

23:54
Ohtuleht.ee

Ja ei löödagi rohkem! Chelsea - Porto teevad 0:0 ja varasemast mängust pääseb 2:0 skooriga edasi Chelsea, PSG kaotab täna küll 0:1 Bayernile, kuid edeneb siiski samuti poolfinaali!

23:33
Ohtuleht.ee

Seisud on ikka samad: Chelsea - Porto 0:0 ja PSG - Bayern 0:1

23:20
Ohtuleht.ee

15 minutit oleme nüüd teisi poolaegu jälginud, aga väravaid pole sündinud.

23:07
Ohtuleht.ee

Teised poolajad on alanud!

22:49
Ohtuleht.ee

Ja Bayerni 1:0 eduseisul minnaksegi PSG vastu puhkama poolajaks.

22:48
Ohtuleht.ee

Aga Bayern on läinud 1:0 PSG vastu ette! 41. minutil skooris Saksamaa tiimi eest Eric Maxim Choupo-Moting.

22:47
Ohtuleht.ee

Chelsea ja Porto lõpetavad avapoolaja 0:0 viigiga!

22:40
Ohtuleht.ee

Neymar on PSG poolt mitmendat rünnakut järjest ohtlik, aga ei jõua väravani siiski.

22:33
Ohtuleht.ee

Väravatelöömise osas on siiani mõlemas mängus nulliring...

22:12
Kadi Parts

Mõlemas mängus on seisud ikka veel 0:0.

22:10
Ohtuleht.ee

Kokkuvõttes on tehnika meid alt vedanud ja sotsiaalmeedia postitused ei tule vist hästi läbi, aga mängude sündmustega hoiame teid ikka kursis :)

22:06
Ohtuleht.ee

Chelsea alg11:

22:05
Ohtuleht.ee

Mängud on alanud! Tundub, et meie süsteem ei näita hetkel väga hästi Twitteri postitusi, seega algkoosseisud hoopis Facebooki kaudu!