Võrkpall

Balti liiga lõpplahendus pakkus intriigi igale maitsele. „Parem võita s**a mänguga, kui kaotada hea mänguga!“ 

Kadi Parts, 18. aprill 2021 18:47
Kapten Andrus Raadik oma võiduka Selveri meeskonnaga.Foto: Irina Mägi
Lõppenud nädalavahetusel peeti Kuressaares võrkpalli Balti liiga finaalturniir, kuhu jõudis kolm Eesti võistkonda. Võitjaks kroonitud Selver sai magusa revanši ja kapten Andrus Raadik lubas väga omapärast tähistust. Medalita jäänud Tartu elas aga üle suure vigastustelaine ja võõrustaja Saaremaa kohal ripuvad segased pilved.

Reedesed poolfinaalid algasid sellega, et saarlased alistasid ainsa Läti meeskonnana nelja parema hulka jõudnud Jekabpilsi 3 : 1. Teine poolfinaal oli eestlaste siseasi, sest kohtusid tänavune karikavõitja Tallinna Selver ja paar nädalat tagasi Eesti meistriks kroonitud Tartu Bigbank. Oodatud põnevuslahingut aga ei nähtud, sest Selver oli tartlastest kindlalt 3 : 0 parem ja sealjuures kogus Lõuna-Eesti meeskond esimeses geimis vaid 15 punkti. Samuti kaotati laupäeval pronksikohtumine Jekabpilsile 0 : 3 ja seega sõideti heade mõtete linna ilma medaliteta tagasi.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

17.04.2021
VIIS GEIMI: Ameerika mägede moodi finaalis mängis end Baltikumi parimaks Tallinna Selver! Võidutiimi kapten ei välistanud, et tähistab tiitlit praamilt merrehüppamisega!
17.04.2021
GALERII | Eesti meister ei saanud pronksilahingus Läti meistrile vastu. Toobali sussidesse astunud Järv ja peatreener Rikberg: meil oli must nädal
16.04.2021
GALERII | Selver alistas vigastustega kimpus olnud Tartu ja marssis finaali. Teppan otsustava matši eel: ei usu, et meil on Saaremaa vastu mängides mentaalne error

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee