Maik-Kalev Kotsar.Foto: Dennis Fischer / Hambrg Towersi koduleht
Toimetas Kadi Parts 21. aprill 2021 15:43
Saksamaa korvpalli kõrgliiga klubi Hamburg Towers teatas täna, et lepingut pikendatakse 2021/22 hooajaks Eesti koondise keskmängija Maik-Kalev Kotsariga, kelle abil on tiim tänavu näidanud suurepäraseid tulemusi ja pääseb klubi ajaloos esmakordselt play-off’i.

Hetkel liigatabelis 19 võidu ja 10 kaotusega kuuendal positsioonil paiknev Hamburg on peatreener Pedro Calles’i sõnul keskendumas täielikult tänavuse hooaja lõpetamisele ning liiga kaugele tulevikku veel ei vaadata. Küll tehti tiimi ühe liidri Kotsari puhul erand ja seoti mees ka uueks hooajaks. vahendas portaal korvpall24.ee.

„Lõpuks oli see mõlema osapoole jaoks väga lihtne otsus,“ selgitas Kotsar klubi kodulehel. 211 cm pikkust eestlast, kes on juba Hamburgi suuremad ajalehed pannud kirjutama pealkirju „Eestlane on parim“, peetakse klubis kogu Bundesliga üheks paremaks korvialuseks mängijaks.

24-aastane Kotsar on tänavu Saksamaa Bundesligas 29 mänguga kogunud keskmiselt 28,7 minutit, 14,2 punkti, 6,6 lauapalli, 1,9 korvisöötu ja 1,1 vaheltlõiget.