Barcelona (sinistes särkides) sai esimeses veerandfinaalmängus vastu näppe.Foto: Zuma Press / Scanpix
22. aprill 2021, 09:48

VIDEO | Jasikevičius ja Barcelona alustasid play-off'e šokeeriva kaotusega

Korvpalli Euroliiga veerandfinaalide avamängus sai ämbritäie jäist vett krae vahele põhiturniiri võitja Barcelona, kes jäi kodusaalis 74 : 76 alla viimasena kaheksa parema sekka pääsenud Peterburi Zeniidile.

Zeniit rebis juba esimese poolaja lõpuks ette 48 : 34, kuid Šarunas Jasikevičiuse hoolealused võitlesid end mängu tagasi ning viimastel minutitel õnnestus neil ka 72 : 71 juhtima minna. Ent Zeniit ei murdunud ning meeskonna parimana 19 punkti visanud Kevin Pangose vedamisel tüüriti kohtumine ikkagi 76 : 74 võidusadamasse.

Teises kolmapäevaõhtuses mängus alistas Moskva CSKA 92 : 76 Istanbuli Fenerbahce, teisipäeval oli Istanbuli Anadolu Efes saanud 90 : 63 jagu Madridi Realist ning Milano Olimpia 79 : 78 Müncheni Bayernist.

Final Fouri pääsemiseks on tarvis koguda kolm võitu.