Kõmu

Meistrite liiga finaalis kannikaid välgutanud näitsik tunneb oma etüüdi üle siiani suurt uhkust (6)

Ohtuleht.ee, 22. aprill 2021 14:05
On, mida näidata: Kinsey Wolanski,Foto: Instagram/@kinsey
2019. aasta jalgpalli meistrite liiga finaali ajal napis trikoos väljakule silganud – tõele näkku vaadates olidki need tolle mängu kõige põnevamad hetked – Kinsey Wolanski tunnistas, et poleks ka oma kõige ilusamates unenägudes osanud näha, mida tema etüüd kaasa toob.

Kuigi seksika tembu järel pidi Wolanski veetma viis tundi ka Madriidi arestikambris, ei meenuta näitsik kogemust sugugi ebameeldivana vaid pigem vastupidi: näiteks tema Instagrami jälgijate hulk paisus lühikese ajaga kahe miljoni inimeseni.

"Ma polnud kindlasti valmis selleks, mis pärast seda mängu juhtus," pajatas Wolanski hiljuti Names Magazine'ile antud intervjuus. "Kuid ma armastan elada täiel rinnal ning tol hetkel olin väga elevil, et saan piire kombata ja vaadata, kui kaugele see läheb.

Olen väga tänulik, et see kogemus aitas minu platvormil kasvada, nii et nüüd ma saan ühenduses olla väga laia auditooriumiga üle kogu maailma."

Samal teemal

09.03.2020
AI-AI! Spordivõistlustel poolpaljalt ringi lippava skandaalitari langevarjuhüpe sai valusa lõpu
29.01.2020
Skandaalne pesumodell tekitas mäesuusatamise MK-etapil kaose
15.07.2019
FOTOD | Vallatud kurvid! Meistrite liiga matšil väljakule tunginud sekspommi hiilgavas vormis tulevane ämm üritas sama trikki MMi finaalis
09.07.2019
FOTOD | Meistrite Liigas platsile pääsenud maailmakuulus trikoonäitsik pääses Brasiilias väljaku asemel hoopis vanglasse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee