Foto: DICE„Returnal“ / Electronic Arts
Toimetas Sten Kohlmann 23. aprill 2021 15:09
Samal ajal, kui Activision ja „Call of Duty“ oma jätkuvat edu naudivad (mullu jõudsid meieni nii „Black Ops Cold War“ kui ka tasuta battle royale „Warzone“), on Electronic Arts vaikselt haavu lakkunud. 

Nende 2018. aasta üksikisikuvaates tulistamismäng „Battlefield V“ müüs küll 7,3 miljonit koopiat, ent EA jaoks oli tegemist finantsilise ebaõnnestumisega. Lisaks sai teos enne ilmumist ohtralt negatiivset kriitikat ebarealistlikuna tunduvate sündmuste kujutamise eest. Paljud fännid nägid nimelt seeriat pigem realismi kuvavana.

Sarja arendaja DICE'i peadirektor Oskar Gabrielson kirjutab stuudio värskes blogipostituses, et töö uusima osa kallal käib tihedalt. Järgmine „Battlefield“ peaks nii PC kui ka uute konsoolide peale jõudma tänavu sügisel, avalikustamine peaks toimuma aga juba üsna pea.

Ent see pole veel kõik! Nimelt andis Gabrielson teada, et sari tuuakse esmakordselt ka mobiilidele ja tahvelarvutitele. Tegemist on eraldiseisva mänguga, mille valmimise eest vastutab iToys – stuudio, kel seni vöö all kaks „Midnight Star“ seeriasse kuuluvat tulistamismängu.

Teos peaks mobiilidele jõudma 2022. aastal.