Kaia Kanepi.Foto: Martin Ahven
22. aprill 2021, 18:07

Kanepi jäi Venemaa esinumbrile kahes setis alla (2)

Kaia Kanepi (WTA 65.) kaotas Istanbuli WTA 250 tenniseturniiri teises ringis tulemusega 4 : 6, 3 : 6 Venemaa esireketile Veronika Kudemetovale (WTA 29.).

Matš kestis kokku tund ja 29 minutit. Avasett kulges tasavägiselt seisuni 4 : 4, seejärel õnnestus venelannal pika geimi järel Kanepi serv murda ja 5 : 4 juhtima pääseda. Oma servil oli Kudermetova kindel ning vormistas esimese seti võidu numbritega 6 : 4.

Teises setis asus Kanepi 3 : 2 juhtima, ent 23aastane venelanna võitis seejärel neli järgmist geimi ja ühtlasi ka matši.

Kudermetova lõi ühe serviässa eestlanna nelja vastu. Topeltvigu tegi matši võitja samuti ühe, Kanepi aga seitse.

Eesti esireket Anett Kontaveit (WTA 27.) jätkab Stuttgarti WTA turniiri, kus ta on jõudnud veerandfinaali. Homme kohtub eestlanna maailma seitsmenda reketi Arina Sabalenkaga.