Antoine Griezmann (vasakul) ja Lionel Messi väravat tähistamas.Foto: Reuters/Scanpix
25. aprill 2021, 19:19

Barcelona sai raske võidu ning vähendas liidriga vahet

Hispaania jalgpalli meistriliigas alistas FC Barcelona võõral väljakul tulemusega 2 : 1 Villarreali.

Kodumeeskond asus matši 26. minutil juhtima, kui täpne oli Marc Andre ter Stegeniga silmitsi pääsenud Samuel Chukwueze. Kaks minutit hiljem viigistas Antoine Griezmann. Mõned hetked hiljem sai prantslane kirja oma teise tabamuse ning viis Kataloonia klubi juhtima.

Teisel poolajal Villarrealil vastaste väravavahti enam üle mängida ei õnnestunud, punase kaardi sai aga Manu Triugeros, kes tegi Lionel Messile ohtliku vea. Õnneks jäi argentiinlase hüppeliiges siiski terveks.

Barcelonal jääb hooaja lõpuni veel kuus mängu. Nad võidavad tiitli, kui võidavad kõik matšid. Tabeliliidri Madridi Atleticoga kohtutakse 8. mail.

Hetkel on Barcelonal kolmandana koos 71 silma ning Atleticol 73. Teist kohta hoiab samuti 71 punktiga tiitlikaitsja Madridi Real, ent neil on võrreldes konkurentidega mängitud üks mäng enam.