Cagliari mängijad väravat tähistamas.Foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix
25. aprill 2021, 23:59

VIDEO | Klavani koduklubi sai kolmanda võidu järjest ja pole enam väljalangemistsoonis

Ragnar Klavani koduklubi Cagliari on enne hooaja lõppu mängumootori käima saanud: täna alistati koduplatsil tulemusega 3 : 2 AS Roma.

Skoori avas neljandal minutil Charalampos Lykogiannis. Külalismeeskonna ääreründaja Carles Perez viigistas seisu 27. minutil ning resultaadiga 1 : 1 poolaeg ka lõppes. Razvan Marin viis võõrustajad 57. minutil uuesti ette, mõned hetked hiljem suurendas eduseisu Joao Pedro. Federico Fazio lõi Roma eest ühe tagasi, ent viigini enam ei jõutud.

Cagliari tõusis 17. kohale, olles kogunud 31 silma. Lõpuni jääb veel viis vooru, sama palju punkte on kogunud ka 18. positsioonil asuv Benevento. Liigast langevad välja kolm viimast, tabeli punasel laternal Crotonel on koos 18 ning eelviimasel, Parmal 20 silma.

Liigat juhib 79 punktiga Milano Inter, järgnevad 68 silma kogunud Atalanta ja AC Milan (66). Tiitlikaitsja Torino Juventus on 66 punktiga neljandal kohal.