Spordivaria

PILTUUDIS | Tiger Woods on pärast ränka õnnetust taas jalgel 

Toimetas Kadi Parts, 26. aprill 2021 11:14
Tiger Woods.Foto: Mike Segar/Scanpix
USA golfiäss Tiger Woods avaldas oma Instagrami kontol foto sellest, et ta on pärast autoavariid tervenemas ja saab karkude abiga juba püsti seista.

Veebruarikuu lõpus sattus Woods õnnetusse, kui kihutas Los Angelese maakonnas oma autoga teelt välja vastu puud. Woods tuli masinast välja lõigata ja kõmuportaali TMZ andmetel oli ta paremas jalas vähemalt kahes kohas lahtine jalaluumurd. Nüüdseks on golfar teatanud, et on tervenemas ja tal on selle protsessi juures abiks ka truu sõber ehk koer.

Politsei tuvastas avarii uurimisel, et õnnetuse põhjuseks oli liiga suur sõidukiirus. Woods viibis alas, kus maksimaalseks kiiruseks oli kuni 45 miili ehk 72 kilomeetrit tunnis, aga kuulus golfiäss oli sisenenud kurvi kiirusega 84–87 miili ehk 135–140 kilomeetrit tunnis. TMZ vahendas, et õnnetuse uurimisel ei leitud, et Woods oleks kuidagi proovinud avariid ära hoida ehk pidurdada, mistõttu usutakse, et kui ta oli auto üle kontrolli kaotamas, läks ta paanikasse ja vajutas kogemata piduri asemel gaasipedaali.

Tiger Woodsi auto pärast õnnetust.Foto: GENE BLEVINS/Scanpix

Samal teemal

08.04.2021
Politsei avaldas Tiger Woodsi ränga autoavarii põhjuse
17.03.2021
Veebruaris raske avarii teinud Tiger Woods lubati haiglast koju
03.03.2021
Eksperdid Tiger Woodsi autoavarii kohta: ta võis roolis magama jääda
24.02.2021
Kohalik šerif Tiger Woodsi õnnetusest: tuleb tänada õnne, et ta üldse elus on

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee