Tiger Woods.Foto: Mike Segar/Scanpix
Toimetas Kadi Parts 26. aprill 2021 11:14
USA golfiäss Tiger Woods avaldas oma Instagrami kontol foto sellest, et ta on pärast autoavariid tervenemas ja saab karkude abiga juba püsti seista.

Veebruarikuu lõpus sattus Woods õnnetusse, kui kihutas Los Angelese maakonnas oma autoga teelt välja vastu puud. Woods tuli masinast välja lõigata ja kõmuportaali TMZ andmetel oli ta paremas jalas vähemalt kahes kohas lahtine jalaluumurd. Nüüdseks on golfar teatanud, et on tervenemas ja tal on selle protsessi juures abiks ka truu sõber ehk koer.

Politsei tuvastas avarii uurimisel, et õnnetuse põhjuseks oli liiga suur sõidukiirus. Woods viibis alas, kus maksimaalseks kiiruseks oli kuni 45 miili ehk 72 kilomeetrit tunnis, aga kuulus golfiäss oli sisenenud kurvi kiirusega 84–87 miili ehk 135–140 kilomeetrit tunnis. TMZ vahendas, et õnnetuse uurimisel ei leitud, et Woods oleks kuidagi proovinud avariid ära hoida ehk pidurdada, mistõttu usutakse, et kui ta oli auto üle kontrolli kaotamas, läks ta paanikasse ja vajutas kogemata piduri asemel gaasipedaali.

Tiger Woodsi auto pärast õnnetust. Foto: GENE BLEVINS/Scanpix