Ingrid Puusta Foto: Francisco Douglas Rosa Machado
27. aprill 2021, 20:45

MMi esitosinas lõpetanud Puusta: olen rahul, kuid alati on ruumi arenguks

Teisipäeval lõppesid Hispaanias Puerto Sherrys purjelaua RS:X maailmameistrivõistlused. Ingrid Puusta lõpetas viimase olümpiaeelse suurema regati kokkuvõttes 12. kohaga.

Reedel alanud regatil purjetati viie päeva jooksul kümme sõitu, kus selgusid 10 parimat, kes selgitasid teisipäeval parimad topeltpunkidele peetud medalisõidus. MM-tiitli võitis hollandlanna Lilian de Geus, kelle kõrval astusid poodiumile Iisraeli purjetaja Katy Spychakov ja prantslanna Charline Picon.

Kokkuvõttes 12. koha saanud Ingrid Puusta lõpetas esikümnes neljas sõidus. "Siin Cadizis on viimased kolm päeva olnud väga tuulised olud. Esimesel päeval jäid sõidud isegi ära kuna tuult oli kuni 20 m/s. Olud on olnud väga keerulised, sest laine oli suunaga vastu tuult. Kokkuvõttes tulin kaheteistkümnendaks ja olen rahul, kuid alati on ruumi arenguks. See oli hea ja ühtlasi viimane võistlus enne olümpiamänge," ütles pressiteate vahendusel Puusta, kes edasi läheb Iisrael toimuvasse treeninglaagrisse.