Luka DoncicFoto: USA TODAY Sports / Scanpix
28. aprill 2021, 08:55

VIDEO | Doncici supermäng aitas Dallase kindla võiduni

Korvpalliliigas NBA alistas Dallas Mavericks võõrsil tulemusega 133 : 103 Golden State Warriorsi.

Külalismeeskond domineeris matši algusest peale, avaveerand võideti 36 : 12 ning poolaja lõpuks juhiti 33 punktiga. Enne viimast neljandikku oli vahe suurenenud 39 silmale. Seejärel lubati põhimängijatele puhkust ning võõrustajad tulid küll pisut lähemale, ent võidu nimel võitluseks mõistagi enam ei läinud.

Dallase resultatiivseim oli Luka Doncic, kes viskas 28 minutiga 39 silma ja lisas kaheksa tulemuslikku söötu. Golden State'ile tõi Stephen Curry 27 punkti, Mychal Mulderile läks kirja 26 silma.

Läänekonverentsis hoiab Dallas 34 võidu ja 27 kaotusega kuuendat kohta, liider on 44 võidu ja 17 kaotusega Utah Jazz. 62 matšist pooled võitnud Golden State on 15 tiimi konkurentsis kümnendal kohal. Idakonverentsi parim on möödunud öösel võõral platsil Toronto Raptorsi tulemusega 116 : 103 alistanud Brooklyn Nets (42 - 20).