City mängijad rõõmustamas.Foto: BENOIT TESSIER
28. aprill 2021, 23:52

Manchester City tuli kaotusseisust välja ja alistas poolfinaali avavaatuses PSG

Täna kohtusid jalgpalli Meistrite liiga poolfinaalis Pariisi Saint-Germain ja Manchester City, kellest viimane sai kirja 2:1 võidu.

City leidis end avapoolaja järel 0:1 kaotusseisust, kui PSG poolt viis Prantsusmaa meeskonna 15. minutil juhtima Marquinhos. Selle skooriga avapoolaeg lõppeski, aga teise poolaja alguses ehk 64. minutil keerutas Kevin de Bryune PSG värava alla palli, milleks keegi valmis polnud ja mis seetõttu PSG puuriluku Keylor Navase selja taga maandus.

1:1 viigiseisul tundus City ohjad haaravat ja selle tõestuseks skooriti uuesti 71. minutil, kui Riyad Mahrez keerutas palli PSG väravasse otse karistuslöögist. 77. minutil jäi PSG Idrissa Gana Gueye'i punase kaardi tõttu veel ka ühe mehega vähemusse, kuid City sellest hoolimata rohkem väravaid ei löönud ja nii saadi poolfinaali avavaatusest kirja 2:1 võit.

23:52
Ohtuleht.ee

Nonii, mäng on nüüd läbi, City saab kirja 2:1 võidu!

23:45
Ohtuleht.ee

De Bruyne jääb nüüd olukorda hiljaks ja teenib kollase kaardi.

23:38
Ohtuleht.ee

Igal juhul on veidi rohkemaks kui 10 minutiks jäänud PSG ühe mehega vähemusse.

23:38
Ohtuleht.ee

City poolt on intsidendi järel väljakul maas Gündogan, aga mees hetkel lonkab ise ehk kanderaami pole vaja.

23:36
Ohtuleht.ee

Gueye teenib punase kaardi PSG poolt!

23:31
Ohtuleht.ee

Huuh! City teenib karistuslöögi ja kuigi PSG müür seisab ja hüppab, keerutab Mahrez müürist LÄBI ja City on juhtimas 2:1!

23:29
Ohtuleht.ee

Ja CITY LÄHEB ETTE 2:1!!!

23:29
Ohtuleht.ee

Nurgalöögist mängitakse pall välja ja kui de Bryne saab palli, paneb ta värava alla kaarega palli. Keegi PSG kaitsjatest ei reageeri ja ka puurilukk Navas ootab justkui homset, aga seda ei tule, ja de Bryne pall vajub sisse!

Ohtuleht.ee

Poolaja üks üleminut on ära tiksunud ja poolaeg!

22:34
Ohtuleht.ee

Nüüd on veidi möllu ja palli jagub mõlema tiimi värava alla, aga ei midagi üleliia ohtlikku.

22:22
Ohtuleht.ee

PSG värava videot peaks nägema siit.

22:18
Ohtuleht.ee

Ederson oli enne näidanud City puurisuul kindlat mängu, kuid nüüd lööb PSG oma ikka ära