Korvpall

Andres Sõber: „Me oleme ju kääbusriik ja arvame, et peame kindlasti võitma Ukrainat ja Suurbritanniat? Lõpetage ära!“ (1)

Kaarel Täll, 29. aprill 2021 18:00
Andres Sõber ja koondise tähtmängija Maik-Kalev Kotsar.Foto: Tatjana Iljina
„Just kuulsin, kui üks tuntud kossumees ütles, et siit alagrupist peab edasi saama. Tead, käigu kuradile! Ei pea! Kust otsast peab? Me oleme ju kääbusriik ja arvame, et peame kindlasti võitma Ukrainat ja Suurbritanniat? Lõpetage ära!“ mõtiskles armastatud korvpallitreener Andres Sõber 2022. aasta EM-finaalturniirist. Eesti korvpallikoondis kuulub ühte alagruppi Kreeka, Itaalia, Horvaatia, Ukraina ja Suurbritanniaga. Edasi pääseb neli paremat.

Mängud peetakse järgmise aasta septembris Itaalias. „Meil siin mõned mehed juba räägivad, et küll läheme grupist edasi. Ei lähe siin lihtsalt mitte midagi! Eesti sugusel kääbusriigil on ainult siis võimalus, kui meeskond on ülimalt hingestatud ja igas mõttes kõige paremas konditsioonis. Riias toimunud EMil polnud meil seda õiget värki ja saime kohe kaks esimest mängu tappa,“ meenutas Sõber aastat 2015, mil ta ise oli koondise abitreener.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

29.03.2021
BLOGI | Eesti korvpallikoondis sai teada EM-finaalturniiri vastased