Kuressaare vs Flora.Foto: Irina Mägi
30. aprill 2021, 21:13

Koduses jalgpalli kõrgliigas alistas Flora 4:0 Kuressaare meeskonna.

Tuulisel Kuressaare koduplatsil avati mänguskoor 35. minutil, kui Markus Poomi antud nurgalöögi kõmmutas sisse Markkus Seppik. Avapoolaeg lõppeski Flora 1:0 eduseisul, teise poolaja esimest tabamust nähti 70. minutil, kui eemalt paugutas palli Kuressaare väravasse Konstantin Vassiljev. Minut hiljem lisas värava Sergei Zenjov ja 85. minutil tegi lõppskooriks Rauno Sappinen.

10. voorus peetakse sel nädalavahetusel veel kolm kohtumist: Paide – Legion, Tulevik – Kalju ja Tammeka – Levadia. Sel nädalal ei peeta selle vooru matši Vapruse ja Transi vahel, sest Pärnu meeskond määrati isolatsiooni ja seda kohtumist praegu pidada ei saa. Samuti lükati edasi suvepealinna tiimi järgmise vooru kohtumine ehk Vapruse ja Transi mäng toimub 4. juulisse ja Legioniga kohtub Pärnu tiim 11. mail.