Paide Linnameeskond.Foto: Stanislav Moškov
1. mai 2021, 22:20

Paide sai napi võidu ning kindlustas liidrikohta, Nõmme Kalju alistas Viljandi (1)

Eesti jalgpalli meistriliigas sai Paide linnameeskond viienda järjestikuse võidu, alistades koduväljakul tulemusega 1 : 0 Tallinna Legioni.

Ainsa värava lõi malilane Hadji Drame mängu teisel minutil.

Õhtul alistas Nõmme Kalju võõrsil tulemusega 3 : 1 Viljandi Tuleviku. Külalismeeskonna viis 9. minutil juhtima Pavel Marin, teisel poolajal duubeldas eduseisu Alex Matthias Tamm. 85. minutil lõi ühe tagasi kamerunlane Arc-En-Ciel Mintongo Mpal, ent kohe pärast seda kindlustas Kalju eduseisu Vladislav Khomutovi tabamus.

Paide on hooaja esimesest kaheksast mängust võitnud seitse ning kogunud 22 punkti. Sellega ollakse tabeliliidrid, ühe matši vähem pidanud FCI Levadia on 16 silmaga teine. Kalju tõusis kolmandaks, olles kogunud kaheksa mänguga 12 punkti. Viis kohtumist pidanud tiitlikaitsja FC Flora on 11 silmaga neljas.