Giannis Antetokounmpo (paremal) ja Kevin Durant.Foto: AFP/Scanpix
5. mai 2021, 12:08

VIDEO | Milwaukee alistas Antetokounmpo supermängu toel taas tänavuse suurima tiitlisoosiku

Korvpalliliigas NBA alistas mulluse hooaja põhiturniiri parim meeskond Milwaukee Bucks koduväljakul tulemusega 124 : 118 tänavuse suursoosiku Brooklyn Netsi.

Matš kulges algusest lõpuni tasavägiselt. Avaveerandi võitsid võõrustajad 34 : 33 ning juhtisid poolaja lõpuks 66 : 58. Eelviimasel neljandikul tegi külalismeeskond aga vahe tagasi ning asus enne viimast 12minutilist perioodi matši 94 : 92 juhtima.

Seejärel haaras Milwaukee taas eduseisu, tegi 18 : 1 vahespurdi ning oli pisut vähem kui kuus minutit enne lõppu ees 11 silmaga. Kyrie Irving vähendas minut enne vabavisetest lõppu Brooklyni kaotusseisu neljale punktile, ent järgmistel rünnakutel enam skoori teha ei õnnestunud ning meeskond pidi taas kaotusega leppima. Kaks päeva tagasi olid nad Milwaukeele kaotanud numbritega 114 : 117.

Võidumeeskonna tulemuslikem oli Giannis Antetokounmpo, kes viskas viletsa visketabavuse juures 36 silma ja lisas 12 lauapalli. Jrue Holiday oli lähedal kolmikduublile: 23 punkti, kaheksa lauapalli ja kümme resultatiivset söötu. Brookylnile tõi Kyrie Irving 38 silma, Kevin Durant sai kirja 32 punkti ja üheksa lauapalli.

Tabeliseis:

Eilse mänguvooru teised tulemused:

Miami Heat – Dallas Mavericks 113 : 127 (Duncan Robinson 19 p, 9 lp, Goran Dragic 19 p, Bam Adebayo 11 p, 9 lp, 11 rs – Tim Hardaway Jr. 36 p, Luka Doncic 23 p, 12 lp, 8 rs)

New Orleans Pelicans – Golden State Warriors 108 : 103 (Lonzo Ball 33 p, Zion Williamson 23 p, 12 lp, 7 rs, 4 vl – Stephen Curry 37 p, 9 lp, Andrew Wiggins 26 p)

Oklahoma City Thunder – Sacramento Kings 99 : 103 (Darius Bazley 24 p, 11 lp, Moses Brown 6 p, 17 lp – Buddy Hield 18 p, 11 lp, Terence Davis 18 p )

Los Angeles Clippers – Toronto Raptors 105 : 100 (Paul George 22 p, 9 lp, Marcus Morris 22 p – Fred VanVleet 27 p, 13 rs, Pascal Siakam 24 p, 7 lp)

Cleveland Cavaliers – Phoenix Suns 118 : 134 (Isaac Okoro 32 p, Collin Sexton 29 p, 7 lp, 7 rs – Devin Booker 31 p, Chris Paul 23 p, 6 lp, 16 rs, Mikal Bridges 22 p)

Detroit Pistons – Charlotte Hornets 99 : 102 (Hamidou Diallo 35 p, 7 lp, Sekou Doumbouya 20 p, 8 lp – LaMelo Ball 23 p, 7 lp, 6 rs, Terry Rozier 18 p, Caleb Martin 17 p)