Jalgpall

„Mõistan neid, kes ei taha meie ülekandeid vaadata“ ehk Kas ropendamine on Eesti klubijalgpalli orgaaniline osa? 

Kaspar Koort, 8. mai 2021 08:08
TÕMBAS SAE KÄIMA: Tuleviku peatreeneri Jaanus Reiteli arvates tehti tema mängija vastu viga, kuid peakohtunik Joonas Jaanovits (punases särgis) sama meelt polnud. Järgnes Reiteli sõnavaling, mida Jaanovits karistas kollase kaardiga, lisades, et samal kombel jätkates eemaldatakse Reitel üldse platsi kõrvalt.Foto: Kenno Soo
Jalgpallurite ja treenerite poolt kohtunike, vastasmängijate ja jumal teab kelle suunas lendu lastud krõbedamaid sõnu on kuulnud küllap iga vutihuviline, kes mõnd meie kodumaist jalgpallimatši nägema on juhtunud. Et koroonaajastul staadioneil pealtvaatajaid ei ole, on need väljendid teleülekannetes veel iseäranis hästi kuulda. Kas ropendamine käibki Eesti klubijalgpalliga kaasas nagu sukk saapaga?

Nädalapäevad tagasi viibutas Viljandi Tuleviku ja Nõmme Kalju vahelise matši peakohtunik Tuleviku peatreeneri Jaanus Reiteli ees kollast hoiatuskaarti juba viiendal minutil. Protokollis toodi kaardi põhjuseks „tehnilises alas rahulolematuse näitamine sõnas või teos“.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

17.08.2020
„KOLMAS POOLAEG“ | Jalgpallitreener Jaanus Reitel nadist seisust: aga miks me üldse arvame, et peaksime olema paremad, kui me praegu oleme?