Jalgpall

PELLE POHLAKU VASTUS SPEKULATSIOONILE: kas Ragnar Klavan võib suvel liituda Floraga? (1)

Kaarel Täll, 12. mai 2021 13:30
MIS SAAB EDASI? Lõppeval hooajal on Ragnar Klavani Itaalia kõrgliigas platsil käinud 13 korda, mullune saldo oli 31.Foto: Zuma Press / Scanpix
Ragnar Klavan peab oktoobris 36. sünnipäeva ja tema leping Itaalia klubi Cagliariga lõppeb 30. juunil. Eesti jalgpalli elav legend pole oma tulevikuplaane teatavaks teinud, kuid spekulatsioone levib rahva suus erinevaid.

Kas ta pikendab Sardiinia klubiga lepingut? Või jätkab mõnes teises Saapamaa tiimis? Ehk sobiks karjääri lõpus kiigata Türki, kus sarnaselt Itaaliale on kogenud kaitsjad kõrges hinnas. Just Türgist tunti tema vastu väidetavalt elavat huvi enne Itaaliasse kolimist. Samas läks tema agendi Chris Cleaveri teine eestlasest klient Karol Mets mullu Saudi Araabiasse ja ehk kiikab ka Klavan sinna suunas? Õhus ka teooria, et äkki lõpetab vasakujalgne äss karjääri. Kuid kas enne seda võiks ta tulla appi endisele tööandjale ehk Florale, kes loodab teha aegade edukaimat eurohooaega? Uurisime sellise variandi kohta Flora presidendilt Pelle Pohlakult, kellelt tuli muuhulgas vastuseks põnev mõistukõne, mis lõppes kolme punktiga.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

02.04.2021
Klavani koduklubi võiduseeria katkes Napoli vastu, Inter lõpetas Juventuse valitsemisaja
25.03.2021
VIDEO | Klavani koduklubi sai kolmanda võidu järjest ja pole enam väljalangemistsoonis
22.03.2021
VIDEO | Klavani klubi päästeaktsioon jätkus teise järjestikuse võiduga
18.03.2021
VIDEO | Klavani klubi päästis võidupunktid ülidramaatilisel moel