Jalgrattasport

Sloveenia rattur Matej Mohoric lendas peaga vastu asfalti ja toimetati haiglasse.

VIDEO | Rattatäht lendas Girol peaga vastu asfalti, Taaramäe püsib kõrges mängus 

Eigo Kaljurand, 16. mai 2021 20:34

„Sõitsime etapi lõpuosas täiskiirusel ja nägin, et Nibali-sugused sõitjad tõmbusid mu ees kõrvale. See andis mulle motivatsiooni,“ tunnistas Rein Taaramäe, et on heas hoos.

Foto: intermarche-wantygobert.eu/

Itaalia velotuuri üheksanda etapi võitis Egan Bernal (Ineos Grenadiers), kes tõusis ühtlasi ka uueks üldarvestuse liidriks. Suures mängus püsib ka Rein Taaramäe (Intermarche - Wanty - Gobert Materiaux). „Olin täna etapi lõpus 17. ja olen üha enam veendunud, et toon (tuuri lõpuks) meeskonnale üldarvestuses hea koha,“ tõdes eestlane, et vorm on väga lubav.

„Tunnen end etappide lõpus aina paremini. Võib-olla on see tingitud sellest, et olen 34aastane ja sõitnud sellel tasemel 15 hooaega. Igal juhul tundsin end viimase 50 kilomeetri jooksul sama hästi nagu etapi alguses,“ rääkis Taaramäe peale üheksandat etappi meeskonna pressitiimi vahendusel. Eestlane lõpetas kruusateel päädinud sõidu 17. kohal, sama kohta hoiab ta ka kokkuvõttes.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

12.05.2021
Taaramäe pani püsti vinge sõu! „Nautisin päeva ja kehv ilm ei morjendanud mind, sest armastan vihma. Veelgi enam meeldib mulle rünnata. Teeme seda veel!“
09.05.2021
Eestlased Girol: Kangert veab tiimikaaslast üldvõidu suunas, Taaramäel on vabad käed

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee